Kurumsal>>> Şirket Profili

 

 

Merkezi İzmir'de bulunan EMREHAN İNŞAAT SANAYİ TİCARET VE SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ 1984'te ticari hayatına başlamış, şu anda Türkiye'ye pazarlama ve dağıtım yapmaktadır. Kurucusu H.Bilhan Balcı (İnşaat Y.Müh.İTÜ), 1980 de Aliağa 'da perakende inşaat malzemeleri satışına başlamış daha sonra İzmir'de 1984'te EMREHAN İnş.San.Tic.ve Sig.Acenteliği Ltd.Şti. ve Aslıhan İnş.Malz.Tic.Ltd.Şti.lerini kurarak faaliyetine devam etmiştir.

Grubun amiral gemisi olan "EMREHAN" yaklaşık 72 firmanın dağıtımını, Türkiye'nin her tarafındaki tamamı ticarethane olan 5000 satış noktasına ulaştırmaktadır. Türk Henkel, Oerlikon, Karbosan, Kale, Inka gibi onlarca, konularında Türkiye'nin en iyisi konumunda olan firmaları temsil etmektedir. Güçlü altyapısı, ekibi, araç parkı ve depolarıyla en kaliteli malzemeleri en hızlı biçimde müşterilerine ulaştırma gayreti içindedir.

· Dürüst ticareti ilke edinmiş,
· Sözüne itibar edilen,
· Müşteri odaklı
· Kalitede mükemmel malzemeleri sunan
· Yenilikçi
· Değişime açık
· Toplumsal sorumlulukları olan

EMREHAN bugün, kendi konusunda "örnek alınan firma"onuruna ulaşmıştır.

EMREHAN, Amerika'dan fiber ve alüminyum sinek teli, Fransa'dan elmas matkap uçları ve SDS uçlar, teflonbant, yağmurluk, eldiven, koruyucu malzeme vb.malzemelerin de ithalatını sürdürmektedir.

2003 yılında imalat çalışmalarını başlatan EMREHAN, kaynak makineleri ve kaynak pensleri ile muhtelif plastik ürünlerini piyasalara sunmakta olup, yeni kalıp ve makine yatırımlarıda devam etmektedir.